کولرهای گازی بنتلی، بصورت کاملا اختصای جهت خنک کاری تابلو های الکتریکی ، مخابراتی، سیستم ها و سرورهای صنعتی طراحی شده­اند ، که با استفاده از یک سیستم تراکمی سازگار با محیط زیست باعث حذف حرارت تولید شده توسط تجهیزات الکترونیکی میگردند.

    درصد بالایی از علت خرابی تجهیزات الکترونیکی و درایوها و اینورترها و…..بالا بودن رطوبت محیط ،گرمای داخل تابلو برق و گرد و غبار میباشد که منجر بروز ایرادات و توقف خطوط تولید  و یا در مرحله­ای بالاتر، خرابی و حتی آتش گرفتن تابلوهای برق می­شود.

     سیستم خنک کننده بنتلی با دارا بودن سیستم IP54   علاوه بر خنک نگه داشتن فضای داخلی تابلوهای برق با قطع رابطه هوای داخلی با هوای بیرونی پنل (سیرکولاسیون مطلق هوای داخلی) از نفوذ هرگونه گرد و غبار به داخل پنل جلوگیری می­کنند.

     کولرهای گازی بنتلی حین انجام عملیات خنک کاری رطوبت موجود در هوای پنل را جذب کرده و بلافاصله با انجام عملیات تبخیر از سیستم دفع میکند ، در نتیجه باعث میشود پنل های الکتریکال خطوط تولید در شرایط بسیار مطلوبی فعالیت کنند ، که در عمل علاوه بر افزایش طول عمر قطعات و تجهیزات تابلوهای برق از توقف خطوط تولید در اثر خرابی های اتفاقی پیشگیری و باعث افزایش راندمان فرآیند تولید سیستم مربوطه می­گردد.

    بنتلی همگام با تولید محصولات با کیفیت و متنوع هم سو با استاندارهای جهانی ، با خمات پس از فروش مناسب، آماده ارائه مشاوره در خصوص انتخاب سیستم تهویه مربوطه و تجهیزات جانبی مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی می باشد.

   واحد های صنعتی با بررسی و تعیین ظرفیت مورد نیاز خط تولید میتوانند انتخاب مناسبی در خرید محصولات بنتلی انجام دهند.