به نام ایزد یکتا

شرکت فنی مهندسی آریا برق ابر قدرت شمال

    1-مقدمه:

با  لطف و عنایت خداوند متعال و همکاری دوستان در انجام امور جاریه ، شرکت آریا برق ابر قدرت با شماره ثبت 14595 با هدف ارائه خدمات برق و الکتروتکنیک به شهروندان و هم وطنان عزیز تاسیس گردیده است. که تاکنون توانسته با اجرای پروژه های گوناگون وبهره گیری از متخصصین و تکنسین های نمونه برق  والکترونیک با سابقه بیش از 20 سال درپروژهای ساختمانی و صنعتی از جمله کارخانجات ریسندگی و افتخار همکاری  با شرکت  های آلمان”riteter”,trutzschler”,”zinser”,”schlafhorst” و شرکت  ژاپنیmuratecو شرکتهای  چینی “erfangji”,hong yuan”,”zhonghui”وشرکت تایوانی “dogetech”و همچنین شرکتهای معتبر ایرانی داشته است.

شرکت آریا برق فعالیت خود را در زمینه برق قدرت و برق ساختمانی و برخی فعالیت های مرتبط الکتریکی و الکترونیکی شروع نموده و با تلاش و پشتکار و حسن نیت در انجام امور محوله توانسته رضایت خاطر را، برای کارفرمایان خود فراهم نماید،این شرکت به منظور کسب جایگاه شایسته در بازار کسب و کار و دستیابی به اهداف و تحقق عملیات اجرایی خود ،دستیابی به بالاترین سطح رضایت از خدمت به کارفرمایان توام با بهره مندی از محیطی دوستانه ،ایمن و عاری از عوامل آسیب رسان و نیز برخورداری گروهی (کارفرمایان و شرکت ) را حق مسلم خویش به شمار آورده و در همین راستا به منظور عینیت بخشیدن به این اعتقاد و نیز با توجه به سایت ها و برنامه ریزی های شرکت ،ضمن پایبندی به الزمات استانداردهای برق در قالب سیستم یکپارچه ،خود را متعهد به انجام موارد زیر نموده است:

1- سهیم شدن در ارتقای کیفیت زندگی مردم به واسطه اجرای صحیح و استاندارد صنعت برق

2- رعایت قوانین و الزامات مرتبط با کیفیت ،ایمنی ،بهداشت شغلی

3-تلاش در راستای بهبود مستمر در کیفیت کار

4-ایجاد محیط کاری ایمن و سالم

شرکت آریا برق ابر قدرت شمال در زمينه مشاوره – راه اندازي – طراحي – نظارت و اجراء کلیه سيستمهاي الكتريكي پروژه هاي برق صنعتی و ساختمانی فعاليت دارد که معرفی آن به صورت مجزا به شرح ذیل میباشد:

1– فروش و خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی کولرهای گازی تابلو برق با برند (BENTLY)

شرکت آریا برق ابرقدرت شمال نماینده شرکت مانا صنعت با برند BENTLY  میباشد.

کولرهای گازی بنتلی، بصورت کاملا اختصاصی جهت خنک کاری تابلوهای الکتریکی، مخابراتی، سیستم ها و سرورهای صنعتی طراحی شده اند، که با استفاده از یک سیستم تراکمی سازگار با محیط زیست R134a باعث حذف حرارت تولید شده توسط تجهیزات الکترونیکی می گردند.

2– مشاوره ، طراحی و اجرا پروژه های ارتینگ و صاعقه گیر و پیاده سازی چاه ارت : 

شرکت آریا برق با توجه به دارا بودن نمایندگی شرکت آکان (ایجادکاران آینده نیک) و شرکت کوشیاران کار و اندیشه به گسترش فعالیت تخصصی خود در زمینه اجرا پروژه های ارت و صاعقه گیر در کلیه ابعاد نموده است.

از جمله مهمترین فعالیت ها میتوان به سیستم اتصال زمین، همبندی، حفاظت در برابر صاعقه ،آموزش و اجرا کردن طرح های سیستم زمین، طراحی ، تامین تجهیزات و قطعات  و اجرا پروژه­های ارت و صاعقه گیر میتوان نام برد.  از دیگر فعالیتها هم حفاری چاه ، سیم کشی مسی ارت ، نصب صفحه با کلمپ جوشی احتراقی مشاوره پیاده سازی صاعقه گیر : نصب دکل ، نصب میله صاعقه ، سیم کشی مسی ، حفاری چاه ارت و ………

شرکت آریا برق فروش و خدمات پس از فروش کلیه قطعات و تجهیزات ارت و صاعقه گیر را بصورت تخصصی بر عهده دارد.

3-اجرای پروژه های برق ساختمان : اجرای کامل برق پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و اماكن پزشكی، تفریحی  ورزشی و ….. سیمکشی کابل کشی رفع ایراد ، نصب جکهای برقی و کرکره برقی ،تلفن و نصب سیستم های شبکه سانترال، آنتن مرکزی و گیرنده دیجیتال ،اجرای پروژه های سرمایشی و گرمایشی، نصب دزدگیر،اجرای سیستم های ارت،تعمیر و نگهداری تجهیزات برق، اجرای سیستم های اعلام حریق، طراحی و نورپردازی نمای ساختمان و اماکن، تجاری ساخت و نصب دکل های نور افکن محوطه، و ترانسفورماتورهای تقویت خانگی UPS  سیستم برق اضطراری،  سیستمهای روشنایی ساختمانی ،  تعمير و نگهداريو………..

4- نصب و راه اندازی ژنراتورهای برق اضطراری (دیزل، گازسوز و بنزینی)

5- نساجی و ریسندگی(فنی و برقی)

* نصب  و عیب یابی ماشین آلات واحد مقدمات نساجی(رسیندگی): -لوا-فیلتر -کاردینگ-چندلایی –یونی لپ –شانه-حلاجی

6- سرویس اورهال و  وایرپیجی کاردینگها و پاساژها تعمیر و سرویس شفتهای تغذیه (مگنت open end) وسیم پیچی انواع الکتروموتورها و الکتروموتورهای تاکودار، سنگ زنی وفیلر کردن کاردینگها ، خط مقدمات ، رفع ایراد پیسرها ( پیوند زن)، autoconer  ، انواع رینگها و فلایرها و…….

7-تابلوهای فرمان و خدمات تابلو

PLCو ساخت و مونتاژ و نصب و سرویس ،تعمیر ، نگهداری و راه اندازی تابلوهای فرمان

8-برق قدرت  ، پست فشار قوی

مونتاژ، سرویس،تعمیر و نگهداری ، نصب و راه اندازی تابلوهای برق صنعتی و برق فشار قوی ( ترانس،انواع دژنکتور ، سکسیونر ، انواع کلید های هوایی ثابت موتوسل  ،کلیدهای یونولیک ، ،انواع کنتاکتورهای قدرت و……….

9- کمپرسورها

رفع ایراد و تعمیر انواع کمپرسورها ، ایرلندها، چیلرها (سردخانه ها) و هیترها  و……….

10-اجرای پروژه های برق صنعتی

  ساخت و راه اندازی پروژه های اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی و کنترل، مجری تاسیسات برق صنعتی و اجرای برق  موسسات دولتي و غير دولتي و کارخانجات،سوله ها،کارگاه ها،انبارها و مجتمع ها و…….. و اجراء تاسسيات برقي اعم از سيني كابل – لوله گذاري – كابل كشي – مفصل بندي- سربندي تابلوها و موتورها و راه اندازي و اجراء كليه پروژه هاي خطوط انتقال و توزيع... و طراحي و كابل كشي شبكه هاي LAN و شبكه هاي اداري .

  • اماکن و معابر خصوصی و عمومی ، مشاوره و طراحی و اجرا سیستمهای بهینه سازی مصارف انرژی برق (سیستمهای روشنایی) و تعمیر و نگهداری تجهیزات برق و……..
  • مشاوره و راه اندازی برق اضطراری و تعمیر UPS : متناسب با منازل مسکونی و اماکن اداری تجاری نظر کارشناسی نوع دستگاه و باطری انتخاب میشود.برای جلوگیری از نوسان های برق اعم از افزایش و کاهش ولتاژ برق از ترانس های تقویت استفاده میشود.
  • سیستم مدیریت هوشمند ساختمان BMS

مشاوره و پیاده سازی سیستم با انجام تغییراتی در سیم کشی داخل واحد ، نصب سنسورهای حرارتی ، روشنایی و حرکتی میسر میشود. نصب سیستم مدیریت هوشمند ساختمان .. BMS  به کاربران اختیار مدیریت کل واحد را از چند نقطه میدهد وهمچنین از اتلاف انرژی ها جلوگیری میکند.

  • آیفون تصویری : نصب انواع آیفون تصویری به همراه پنل های کدینگ و ارتباط داخلی – با قابلیت ذخیره سازی تصاویر و زمان مراجعه
  • سیستم اعلام و اطفاء حریق: نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق : نصب انواع دتکتور ، شاسی اعلام ، باکس مرکزی و سیم کشی – نصب و راه اندازی سیستم اطفاء حریق : لوله کشی آب ، نصب خاموش کننده های اتوماتیک

11-مشاوره و بازدید رایگان

12- فروش کلیه لوازم برقی و الکترونیکی وارت و صاعقه گیر و ضمانت خرید

  • تهیه کابل خشک و افشان ” سیم های افشان “سیم های مسی “مفتولی ” لوازم چاه ارت و صاعقه گیر ” آیفون تصویری و گوشی تلفن ” لوازم دوربین های مداربسته و موتور ها و پمپ های کشاورزی و صنعتی و خانگی و مشاوره رایگان در تهیه ملزومات برقی

12- اورژانس برق صنعتی   و ساختمان

نوآوری در ارائه خدمات برقی به مشریان عزیز با راه اندازی واحد اوژانس برق صنعتی

شرکت آریا برق ابر قدرت با راه اندازی واحد اورژانس برق برای اولین بار دراستان که تنها با یک تماس تلفنی به سامانه گویا در کمترین زمان ممکن بدون محدودیت زمانی بصورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیل با اعزام تکنسین فنی برای رفع خرابی سیستم برق ، تلفن و دیگر وسایل مرتبط با برق و الکترونیک در کنار شما هستند که سعی درجلب هر چه تمام تر مشتریان گرامی دارد.

نمایندگی ها:

1-نمایندگی برند بنتلی در شمال کشور و استان سمنان

2-نمایندگی شرکت آکان در شمال کشور

3-نمایندگی شرکت کوشیاران کار و اندیشه در شمال کشور

پروژه های انجام شده

1- شرکت شیر پاک ساری

2-اداره کل راه آهن استان مازندران

3-شرکت فرش ساوین و ساوین تاب

4-کارخانه سیمان کیاسر

5-شرکت پوشاک آویشن

6-شرکت کیمیا گاز

7-شرکت ماشین سازی هوشیار

8-و بسیاری از واحد های مسکونی و تجاری و………….

 

 

شرکت آریا برق ابر قدرت شمال با اتکا به یاری آن بی همتای هستی بخش جهت گسترش بستر کار و فعالیت نیروی های جوان و متخصص و با دارا بودن کادر مجرب و با صرف کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن و با دقت کامل جهت بهینه سازی مصرف انرژی در تمامی ساعات شبانه روز آماده همکاری با شما هموطنان عزیز میباشد.

لذا شرکت آریا برق ابر قدرت شمال آماده همکاری ، عقد قرارداد  و ارائه خدمات  با کیفیت مورد نظر مشتریان عزیز  میباشد.امید داریم در این راه همراه و همگام با ما سهمی هر چند کوچک در رشد و شکوفایی این سرزمین کهن داشته باشیم.